Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Dettol dezinfekční sprej na povrchy 200 ml

0 %

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Objem
0.2 l

Parametry produktu

Objem
0.2 l

Popis produktu

Dezinfekční sprej na povrchy, ničí 99,9% bakterií a virů. Ničí virus nachlazení, virus chřipky a plísně. Chrání tak celou rodinu před nemocemi způsobenými viry a bakteriemi. Se svěží vůní.

Účinné látky Ethanol(denaturovaný)

Užití Dettol dezinfekční sprej na povrchy pomáhá chránit Vaši rodinu před nemocemi způsobenými viry a bakteriemi. Pomáhá bránit šíření nebezpečných bakterií (a virů). Je dokázané, že jeho jedinečné složení ničí 99,9% baktérií a virů na povrchu, se kterým denně pňjdete do kontaktu. Ničí plísně na povrchu vany, na umyvadle, plastových sprchových závěsech a plastových předložkách. Ničí je rychle, snadno a efektivně při kontaktu s nimi.

Používejte Dettol dezinfekční sprej: v okolí toalet, ve vyprázdněném odpadkovém koši, v pokoji pro nemocné. ve sprchách, na kliky u dveří, pod umyvadly, na dětských stoličkách.

  • Dettol dezinfekční sprej na povrchy ničí následující bakterie, viry a plísně: 1. Staphylococcus aureus. 2. Escheríchia coli. 3. Salmonella enteridítis. 4. MRSA (stafylokoková bakterie). 5. Norovirus (způsobuje zánět žaludku a tenkého střeva). 6. Influenza Typ A H1N1. 7. RSV (Respiratory Syncytial Virus - Respiračně syncyciální virus, nejčastěji způsobuje infekci dolních cest dýchacích u dětí) 8. Rhinovirus (nejčastěji způsobuje nachlazení) 9. Rotavirus (nejčastěji způsobuje průjmovou infekci u dětí). 10. HepatitisA 11. Athletesfoot fungus ("atletická noha" - plísňové onemocnění chodidel).
  • Dávkování Návod k použití: Před použitím spreje vyčistěte povrch. Nádobku důkladně protřepejte. Držte nádobku ve vzdálenosti 15 až 20 cm od čistého povrchu a stříkejte 2 až 3 vteřiny, dokud povrch není pokryt rovnoměrnou vrstvou. Nechte působit 15 minut. Nastříkaný povrch není nutné setřít. Při použití na tvrdý nepórovitý povrch, který je v kontaktu spotravinami, nechte sprej působit 15 minut a poté povrch důkladně opláchněte pitnou vodou. Vždy si ověňe vhodnost použiti spreje na malé části povrchu, aby nedošlo k poškození čištěné plochy.

Kontraindikace Nestříkejte na potraviny. Nepoužívejte na leštěné dřevo, lakované povrchy, kůži, viskózové plastové povrchy. PŘÍPRAVEK NENÍ URČEN K OSOBNÍMU POUŽITÍ.

Vedlejší příznaky Úmyslná inhalace může být zdraví škodlivá až smrtelná.

Fakta Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte aerosoly. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Používejte pouze v dobře větraných prostorách.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

0zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
0 %průměr z 0 hodnocení
5
1 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

Produkt zatím nemá žádné recenze.